Jdi na obsah Jdi na menu
 


Keřkov - 1. místo

V Keřkově jsme byli nalosováni do skupiny B, ve které jsme se potkali s Lady Boys, Rafani, Kokoti. První zápas jsme hráli s Lady Boys, kde první gól zápasu vstřelil Rakušan. Do daší 100% šance se dostal Dobiš, ale netrefil odkrytou branku a nezvýšil náskok, který by celý tým uklidnil. A stalo se, že Lady Boys nás potrestali - 1:1. Do druhé půle jsme vstoupili s tím, že musíme jít co nejdříve do vedení. Branku na 2:1 vstřelil Klimeš. O kuriózní gól na 3:1 se postaral autor prvního gólu Rakušan.Skŕoval pupkem. Zápas skončil výsledkem 3:1.

V druhém zápase jsme nastoupili proti týmu Rafani. Očekávali jsme, že to bude více než vyrovnaný soupeř. Podařilo se nám vstřelit první branku, tím jsme se uklidnili a zápas dotáhli do vítězného  konce. Celý zápas se nesl ve vypjaté atmosféře a nebyla nouze o slovní potyčky mezi oběma mužstvy. Zápas skončil naší výhrou 4:1. Brankaky dávaly Rakušan, Kounek II, Klimeš.

Poslední zápas jsme hráli proti Kokotům. Celý zápas jsme měli pod kontrolou a zvtězili jsme jednoznačně 6:1, když o nejhezčí branku utkání a celé základní skupiny se postaral Polreich. Zatáhl míč po pravé straně a nekompromisní střelou do levého horního rohu branky.

Skupina B Rafani Lady, boys A. L. C. Kokoti
Rafani --------- 3:3 1:4 3:1
Lady, boys 3:3 --------- 1:3 4:4
A. L. C. 4:1 3:1 --------- 6:1
Kokoti 1:3 4:4 1:6 ---------

Poté jsme čekali na výsledek osmifinále, které jsme jako vítězové základní skupiny nemuseli nastoupit. Šťastnější byli nakonec z dvojice Macourov - Nováci  Nováci. Zápas vyhráli 4:0 a postoupily do čtvrtfinále.

Čtvrtfinále mělo dramatický průběh. V první půlce se vedeníé ujali Nováci. I přez nepřízeň rozhodčího, který očividně přál Novákům se hrál vyrovnaný fotbal s šancema na obouch stranách. Rozhodčí pouštěl fauly Nováků a naše trestal. Do druhé půle jsme si řekli, že to musíme otočit, že na ně máme. Nejprve vyrovnal Klimeš. Nováci se po održené brance snažili útočit, ale jejich šance mařila obrana a když ta selhala ¨tak jsme měli v brance výborného Sobotku, který famózními zákroky držel šance na vítězství. Ubránili jsme se tlaku a přešli do ofenzívy, která vyustila gólem na 2:1. Po lajně unikl Polreich a namazal před bráznou branku Rakušanovi s tím, ať rozhodne. Ale selhal a Polreich se jen otočil, uviděl osamocený balon a v poloskluzu uklidil míč kam patří - do branky. Výsledek jsme si pohlídali až do konečného hvizdu divného rozhodčího.

 

V semifinále jsme narazili na tým Rebelové.  Byl to vyrovnaný soupeř a opět v brance zářil Sobotka. Nakonec rozhodla jediná branka. Rozhodl Konek nekompromisní střelou pod víko, i když už byl docela mimo dobrý střelecký úhel. Další naše šance skončili buď naší nepřesností nebo na jejich gólmanovi. Výsledek jsme udrželi až do konce a mohli slavit postup do finále.

Do finále jsme dostalik Cvrčky, v jejichž dresu nastoupil jeden hráč, který občas hrál za nás. Cvrčci se dostali do vedení a stále nás tlačili a chtěli skóre navýšit, ale to se jim nepovedlo. Vyrovnat se podařilo po střele Sobotky od poloviny hřiště, kterou však šťastně tečoval stehnem Rakušan do sítě - 1:1. Tento gól nás dostatečně nakopl k tomu, abychom se zlepšili. Začali jsme Cvrčky více napadat a vedlo to  branku na 2:1. Š´tastným střelcem byl Klimeš. Po obdržené brance se do nás Cvrčci zakousili a vytvářeli se hodně brankových příležitostí. Největší šanci na vyrovnání skóre měli po perfektně rozehraném přímém volném kopu, kdy si nás rozebrali a zachraňovala nás tyčka. Hodně jsme si oddechli. Ale po dalších zmatcích v obraně a odraženém balonu, se jeden ze soupeře napřáhl a zv voleje trefil branku, Byla to nechytatelná rána, ale i přesto si Sobotka šáhl letmo na balon, gólu však nezabránil - 2:2. Zbývali asi dvě minuty do konce a všichni  čekali penalty, avšak soupeřův obránce na polovině chyboval, Klimeš se zmocnil balonu a střelou po zemi rozhodl už tak pěkné finále - 3:2.

ČTVRTFINÁLE

Cvrčci - Rafani 4:1

Lafety boys - Rezervace Borová 3:0

Pštrosí farma - Rebelové 1:1 na penalty 1:2

A. L. C. - Nováci 2:1

 

SEMIFINÁLE

Cvrčci - Lafety boys 4:0

Rebelové - A. L. C. 0:1

 

FINÁLE

Finále: Cvrčci - A. L. C. 2:3

 

 

Lipnice nas Sázavou - čtvrtfinále

Na tento turnaj panovalo z počátku fotbalové počasí, místama svítilo i sluníčko,ale v průběhu začalo pršet. Na tom ale nic nezměnilo to, že jsme byli byli opět vylosováni do skupiny B. O proti Keřkovu, byla tato skupina velmi vyrovnaná a rozhodovala místama i jediná branka o bytí či nebytí.

1.zápas A.L.C. - El Clasico  0:1

Od úvodu se hrál vyrovnaný fotbal a šancí bylo nejprve pomálu. Oba týmy se dostávali do tempa a byli vidět i první šance. V naší první šanci se ocitl Šumpich a trefil pouze tyčku. Za nějakou chvíli se u naší branky nedohodl Sobotka a Tomou a tato chyba edla ve vedoucí gól soupeře. Snažili jsme se vyrovnat, ale to se nedařilo. V samém závěru utkání netrefil Pecha prázdnou branku a tak jsme prohráli. Tento zápas byl remízový.

2.zápas A.L.C. - Křepíny   2:1

Křepíny byli nasazeným týmem v naší skupině - loni skončili druzý a jejich styl hry nenapovídal o jejich výkonech. Zápas se brzy změnil ve slovní potyčku a z toho také plynuly oboustranné fauly. Z první vážnější standartky jsme dali gól, když Pecha tvrdou ranou propálil hostujícího brankáře mezi nohama. Soupeř nás zatlačila my jsme statečně odolávali tlaku. Po jednom útoku se míče zmocnil opět Pecha a další nekompromisní ranou zvýšil skóre již na 2:0. Soupeř se jen v závěru dočkal snížení na konečných 2:1

3.zápas A.L.C. - Growers   1:1

Zápas byl vyrovnaný, místa jsme soupeře zatlačili a po jednom z talků jsme dali šťastný gól. Stčelcem byl Rakušan, který stejně jako v Keřkově  skóroval pupkem. Tento výsledek nám zaručoval postutu do vyřazovací fáze. Je pravda, že nás také podržel rozhodčí. V závěru soupeř kopal přímak, i dokonce dali branku, ale rozhodčí gól neuznal pro druhý balon na hřišti a tak se musel přímák opakovat. Tentokrát jsme více štěstí a soupeř neskóroval. Ale nakonec se gólu přeci jen dočkali a srovnali skóre na konečných 1:1. Tento výsledek nám stačil na to, aby jsme si zahráli čtvrtfinále.

 

Čtvrtfinále A.L.C. - Fabrika   1:2

Po celý zápas jsme kontrolovali hru, soupeře jsme do ničeho nepouštěli. V největší šanci se ocitl Polreich, kdy po přesném centru na jeho hlavu nedokázal z bezprostřední blízkosti gólmana překonat. Trefil vnitřní tyčku a Rakušan nepropasíroval balon do branky.Po této šanci jsme udělali při rozéhrávání chybu, Rakšan si nešel pro balon na půlku, soupeř ho předskočil, udělal pár rychlích kroků a přesná střela k tyči znamenala vedení soupeře 1:0. O chvíli později nás soupeř rozebral na jeden dotek a zvýšil svoje vedení na rozdíl dvou branek.. 3 minuty   před koncem se Pecha nadechl k velkému sólu, postupoval jako buldozer a jeho výstavní střela do levého horního rohu znamenala pouze snížení na 1:2. Bohužel jsme neměli více času na vyrovnávací gól a tak jsme se s turnajem rozloučili už ve čtvrtfinále.

 

Za největšího bojovníka turnaj bych vyhlásil Sobotku, kterému při druhém zápsu soupeř vykloubil prst a po ošetření se vrátil do branky a i nadále předváděl euvěřitelné zákroky, které nás dovedli až do čtvrtfinále. Sobe díky

 

Pohled - 4.místo

 

Modlíkov - 4. místo